Sigurno je da ste već videli video klip koji par dana kruži društvenim mrežama, a u kojem zbunjene Beograđane u Skadarliji služi konobar koji govori samo češki, karta pića je na češkom i svi oko njih govore češki. U pitanju je tzv. PR stunt Apatinske pivare za pivo Staropramen, koji je za cilj imao da prenese duh Praga u Beograd na zabavan način.
Agencija koja stoji iza ideje i realizacije je Pioniri Communications, a za produkciju je zaslužan Mosquito.
Kako je bilo “iza scene” možete pogledati na Facebook stranici Pioniri Communications:

![Staropramen: Duh Praga u Beogradu [VIDEO] 1 Staropramen casti duh Praga u Beogradu Pioniri](https://marketingitd.com/wp-content/uploads/2013/09/Staropramen-casti-duh-Praga-u-Beogradu-Pioniri.jpg)





![Budweiser štene koje je osvojilo svet [VIDEO] 7 budweiser puppy love super bowl](https://marketingitd.com/wp-content/uploads/2014/01/budweiser-puppy-love-super-bowl.jpg)